Часовоярська міська рада
Донецька область, Бахмутський район

Часовоярська громада долучилася до всеукраїнської ініціативи «Пиріг Незалежності»

Дата: 24.08.2025 12:00
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

Напередодні Дня Незалежності України Часовоярська міська військова адміністрація разом із переселенцями з міста Часів Яр у Києві долучилася до випікання «Пирогів Незалежності» в пекарні Good Bread from Good People.

Випечені пироги були передані захисникам із 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, а також партнерам по програмі «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» — Ясінянській територіальній громаді, Уманській міській раді та Кременчуцькій громаді.

Часовоярська громада долучилася до всеукраїнської ініціативи, започаткованої телеканалом «1+1 Україна», програмою «Сніданок з 1+1» та національним проєктом «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Мета проєкту — започаткувати традицію до 24 серпня випікати пироги як символ єдності та збереження українських традицій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь