
У гуманітарному центрі в Києві відбувся майстер-клас до Дня Державного Герба України
Дата: 19.02.2026 15:00
Кількість переглядів: 48

19 лютого, з нагоди Дня Державного Герба України, у гуманітарному центрі Часовоярської міської військової адміністрації «Мій Часів Яр у Києві» проведено тематичний майстер-клас для дітей.
Захід організовано за участі керівниці гуртка Часовоярського центру дитячої та юнацької творчості Наталя Мартинюк. Під час заняття діти виготовляли зображення тризуба — малого Державного Герба України, ознайомилися з його історією та значенням як одного з основних символів державності.
У процесі творчої роботи учасники розвивали навички ручної праці, художнього мислення та поглиблювали знання про національну символіку. Подібні освітньо-культурні заходи спрямовані на формування поваги до державних символів та підтримку національної ідентичності серед дітей.
День Державного Герба України встановлено на честь ухвалення 19 лютого 1992 року Верховна Рада України постанови про затвердження тризуба як малого Державного Герба України.
Гуманітарний центр продовжує реалізацію освітніх і культурних ініціатив для дітей Часовоярської громади, які тимчасово перебувають у місті Києві.
#Освітні_локації_ЧасівЯр




