Для наймолодших мешканців громади провели творче заняття з малювання

На освітній локації Часовоярського центру дитячої та юнацької творчості у партнерстві з ГО «Mria.Dobro.Dim» відбулося творче заняття для наймолодших дітей.
Малеча малювала пальчиками, долоньками та штампами, створюючи яскраві роботи за допомогою фарб, власної фантазії та щирих емоцій. Кожна дитяча робота вийшла особливою та неповторною.
Під час заняття діти не лише займалися творчістю, а й активно проводили час — гралися, танцювали під руханки, спілкувалися та підтримували одне одного.
Завершилася зустріч теплим чаюванням зі смаколиками, що створило ще більше затишку та гарного настрою для дітей.
Такі заходи допомагають дітям отримувати позитивні емоції, розвивати творчі здібності, спілкуватися з однолітками та відчувати турботу й підтримку навіть у непростих умовах сьогодення.