«Ми - проти насильства»

В межах проведення тематичних заходів до Міжнародної акції «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Нацсоцслужбою створено відеоролик «Ми - проти насильства»

16:26 30.11.2021

Шість громад Донеччини розпочали співпрацю з охорони та збереження водних ресурсів

Інвентаризація водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності стали для територіальних громад і викликом, і вимогою часу. Вже наприкінці поточного року має завершитись наповнення загальноукраїнського реєстру водойм оновленими даними, і екологічно та економічно обґрунтоване поводження з ними може стати новою точкою росту для громад.

15:08 29.11.2021

ЗАПАЛИ СВІЧКУ: 27 ЛИСТОПАДА — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними понад 4 мільйонів людей.

17:14 26.11.2021

Охорона праці в умовах знижених температур

Закінчується осінь. Незабаром зима. Погодні умови погіршуються та змінюються кожен день: туман, ожеледиця, дощ, мороз. Збільшується ризик отримання травм. Виходячи з дому і прямуючи на роботу, потрібно зважати на всі ці фактори і вибирати відповідне взуття та одяг.

11:05 26.11.2021

Внесено зміни до порядку та умов надання житлових субсидій

15 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1184 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни до порядку та умов надання житлових субсидій. Внесеними змінами надано право на отримання субсидії особам, зокрема, у випадках:

16:28 24.11.2021

УВАГА! ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області повідомляє, що

12:16 23.11.2021