Спеціаліст – юрисконсульт

Юридична адреса: м. Часів Яр, вул. Цілинників, буд. 1

Телефон: (06274) 7-31-24

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Графік прийому громадян з питань безоплатної первинної правової допомоги:   вівторок 3 10.00 до 14.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Стислий перелік функцій:

1. Організація правової роботи в міській раді та її виконавчому комітеті, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативно-правових актів посадовими особами міської ради та її виконавчих органів, під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.
  2. Організація у встановленому порядку претензійно – позовної, договірної роботи в міській раді.
  3. Представлення інтересів міської ради в судах.

Склад штату працівників та розподіл обов’язків:

спеціаліст І категорії – юрисконсульт міської ради

2. Організація у встановленому порядку претензійно-позовної, договірної роботи в міській раді.
  3. Представлення інтересів міської ради в судах.

Перелік послуг, які надаються населенню:

• надання безоплатної первинної правової допомоги