​​​​​​​Вакансії

04.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань матеріально-технічного контролю та охорони праці відділу освіти Часовоярської міської ради

Відділ освіти, молоді та спорту Часовоярської міської ради відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 04 січня 2022 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань матеріально-технічного контролю та охорони праці відділу освіти Часовоярської міської ради.

Вимоги до претендента:

- громадянство України;

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра;

- вільне володіння державною мовою;

- вмінням роботи на комп’ютері на рівні користувача;

- робота з великими обсягами інформації;

- вміння працювати в стресових ситуаціях;

- особиста відповідальність;

- системність і самостійність в роботі.

Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативноправові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі.

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних.

3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС).

4. Фотокартки розміром (4 х 6 см)– 2 шт.

5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру.

6. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

8. Документ (сертифікат), що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або документ (сертифікат), що підтверджує одну дозу вакцинації.

9.  Резюме у довільній формі.

Крім подання вищевказаних документів, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти, молоді та спорту Часовоярської міської ради.

Термін та адреса прийняття документів – протягом  30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу. Останній день подачі документів  03.02.2022 р. до 17.00 за адресою: 84551, Донецька область Бухмутського району місто Часів Яр вул. Цілинників, 2. По всім питанням звертатися до заступника начальника Олени Чубатенко 0509872371

Конкурс відбудеться 04 лютого 2022 р. о 10.00 за адресою: місто Часів Яр вул. Цілинників, 2.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

06.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу культури, спорту, сім’ї та молоді Часовоярської міської ради

Відділ культури, спорту, сім’ї та молоді Часовоярської міської ради відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 06 січня 2022 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу культури, спорту, сім’ї та молоді Часовоярської міської ради.

Вимоги до претендента:

- громадянство України;

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- культурно-   кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра;

- вільне володіння державною мовою;

- вмінням роботи на комп’ютері на рівні користувача;

- робота з великими обсягами інформації;

- вміння працювати в стресових ситуаціях;

- особиста відповідальність;

- системність і самостійність в роботі.

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі.

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних.

3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС).

4. Фотокартки розміром (4 х 6 см)– 2 шт.

5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру.

9.  Резюме у довільній формі.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом культури, спорту, сім’ї та молоді Часовоярської міської ради.

Термін та адреса прийняття документів – протягом  30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу. Останній день подачі документів  05.02.2022 р. до 17.00 за адресою: 84551, Донецька область Бухмутський район, місто Часів Яр, вул. Цілинників, 1.

За всіма питаннями звертатися до начальника відділу культури, спорту, сім’ї та молоді Часовоярської міської ради , тел.: 0505981164

Конкурс відбудеться 07  лютого 2022 р. о 09.00 за адресою: місто Часів Яр, вул. Цілинників, 1.