Відділ з реєстрації місця проживання фіз. осіб та військового обліку міської ради

Юридична адреса: м. Часів Яр,

Фактичне місце розташування: вул. м. Часів Яр

Телефон:

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Графік прийому громадян: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Стислий перелік функцій:

1. 1. Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території міста Часів Яра.
  2. Перереєстрація місця проживання/перебування фізичних осіб.
  3. Формування та ведення реєстру територіальної громади.
  4. Передача інформації та/або внесення у встановленому законом порядку відомостей про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання/перебування до Єдиного державного демографічного реєстру.

Склад штату працівників та розподіл обов’язків:

начальник відділу

1. Здійснення загального керівництва діяльністю відділу, розподіл обов’язків між працівниками, контроль їх роботи.
  2. Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території міста Часів Яра.
  3. Розроблення проектів рішень Часовоярської міської ради її виконкому, проектів розпоряджень міського голови та інших нормативно-правових актів з питань, що відносяться до компетенції Відділу.
  4. Забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та
    порядок здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб.
  5. Забезпечення оприлюднення та вільного доступу до необхідної суб’єктам звернення інформації для отримання адміністративних послуг.
  6. Інформування міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради про порушення вимог законодавства з питань компетенції Відділу.
  7. Організація ведення діловодства та зберігання документів відповідно до Інструкції з діловодства в Часовоярській міській раді та її виконавчих органах.
  8. Організація виконання розпорядчих документів міської ради та її виконавчого комітету в межах повноважень Відділу.
  9. Розгляд звернень, пропозицій, скарг фізичних і юридичних осіб, що належать до компетенції Відділу.

спеціаліст І категорії відділу

діловод відділу

2. Здійснення обміну відомостями між реєстрами різних територіальних громад для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання особи у разі її вибуття з однієї адміністративно-територіальної одиниці та прибуття до м. Часів Яра в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
  3. Подання органам Державної міграційної служби відповідних відомостей щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/ перебування фізичних осіб на території міста Часів Яра
  4. Подання органам Державного реєстру виборців відомостей, на підставі яких здійснюється поновлення бази даних Державного реєстру виборців.
  5. Підготовка звітів та статистичних матеріалів щодо роботи Відділу.
  6. Здійснення обробки персональних даних заявників (за їх згодою), що містяться в документах поданих для реєстрації/зняття з реєстрації, та забезпечує захист цих даних від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них.
  7. Виконання інших функцій, що передбачені чинним законодавством України.

Перелік послуг, які надаються населенню:

• Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території міста Часів Яра.
  • Перереєстрація місця проживання/перебування фізичних осіб.
  • Надання довідок про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб.