Провідний спеціаліст з проведення закупівель міської ради

Юридична адреса: м. Часів Яр

Телефон: (06274) 7-20-39

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Графік прийому громадян:  не передбачається

Склад штату працівників та розподіл обов’язків:

провідний спеціаліст з проведення закупівель міської ради

1. Є секретарем тендерного комітету міської ради та виконує всі повноваження, передбачені  Положенням про тендерний комітет Часовоярської міської ради, затвердженим відповідним рішенням виконкому міської ради.
  2.  Є уповноваженою особою з проведення спрощених закупівель та у своїй діяльності керується Положенням про уповноважену особу Часовоярської міської ради для організації та проведення спрощених закупівель, затвердженим відповідним рішенням виконкому міської ради.Визначає завдання і розподіляє обов’язки між працівниками відділу та контролює їх виконання, аналізує результати роботи і вживає заходи щодо підвищення ефективності діяльності відділу, здійснює підготовку посадових інструкцій працівників відділу.
  3. Займається перевіркою, складанням та реєстрацією договорів закупівель за бюджетні кошти від імені Часовоярської міської ради
  4.  Аналізує стан  виконання  укладених договорів
  5. Виконує інші обов’язки, передбачені законодавством
  6. Безпосередньо працює в електронній системі закупівель, оприлюднює в системі рішення прийняті тендерним комітетом та уповноваженою особою.
  7. Виконує інші обов’язки, передбачені законодавством.