Символіка міста

Прапор

ПРАПОР

Прапор міста Часів Яру складається з 3-х вертикальних смуг в пропорціях: 2/5, 1/5, 2/5.

Ліва смуга (зелена) символізує багату флору міста, вузька (жовта) смуга в центрі прапора - вірування всіх народів у вогонь, права (синя) - численні водойми міста. Дане поєднання кольорів прапора втілює прагнення до досягнення

свободи, миру, щастя і достатку. У центрі прапора розташований порожнистий трикутник сріблястого кольору, обрамлений червоним контуром - знак вогню, тому що основна частина населення міста зайнята в вогнетривкому виробництві.

Малий гербМАЛИЙ ГЕРБ

Малий герб у формі щита складається з двох рівних вертикальних частин, обрамлений сріблястою смугою.
Права частина (зелена) символізує мир, спокій, гармонію, ліва частина (червона) - вогонь, його міць.
У центрі герба розташований порожнистий трикутник сріблястого кольору вершиною догори - знак вогню.

(Рішення Часовоярського міської ради від 23.07.98 № ХХIII / 2-26 «Про герб міста Часів Яру» зі змінами,
внесеними рішенням міської ради від 13.07.2000 № ХХIII / 12-159)

Великий герб
ВЕЛИКИ ГЕРБ
Герб складається з двох рівних вертикальних частин,
обрамлений сріблястою смугою. Права частина (зелена) символізує мир, спокій, гармонію,
ліва частина (червона) - вогонь, його міць.
Герб вписаний в декоративний картуш і увінчаний сріблястою міською короною.

(Рішення Часовоярського міської ради від 13.07.2000 № ХХIII /12-159
 «Про зміну в атрибутиці міста Часів Яру»).