Заступники міського голови

Телефон: -

Напрямки діяльності:Питання соціальної сфери, освіти, охорони здоров’я,  праці, розвитку культури, туризму, фізичної культури та спорту, захисту прав дітей, жінок, сім’ї та молоді, молодіжної політики, державної мовної політики, національних питань, питань міграції, ветеринарної медицини. Координація роботи комунальних підприємств міста відповідно до напрямків діяльності.

Телефон: -

Напрями діяльності: Питання економіки, бюджету, фінансів, промисловості, торгівлі, сфери послуг, розвитку територій та підприємництва, зайнятості населення, побутового обслуговування населення, громадського харчування, закупівель за бюджетні кошти, екології, зв’язку, регуляторної політики, інформаційної політики, охорони праці.

Телефон: -

Напрями діяльності: Питання житлово-комунального та шляхового господарства, енергетики, транспорту, санітарного стану міста, поводження з відходами, житла та приватизації житлового фонду, управління комунальною власністю, охорони навколишнього середовища, будівництва та архітектури, координація роботи комунальних підприємств міста відповідно до напрямків діяльності, військового обліку та реєстрації місця проживання фізичних осіб, обліку громадян, мобілізаційної та оборонної роботи, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення.