ЦНАП Часовоярської міської ради

Центр надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) Часовоярської міської ради створено рішенням Часовоярської міської ради від 02.07.2018 № 6/91-799, як постійно діючий робочий орган Часовоярської міської ради.

ЦНАП розташований за адресою:

Розроблені та затверджені відповідні нормативні акти, зокрема, Положення про ЦНАП та Регламент, Концепція розвитку ЦНАП.

Для забезпечення діяльності ЦНАП створено відділ надання адміністративних послуг Часовоярської міської ради, без статусу юридичної особи (3 штатні одиниці). Всього до роботи в ЦНАП, як постійно діючому робочому органі, залучені посадові особи Часовоярської міської ради та її виконавчих органів (спеціалісти відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб, спеціаліст з житлових питань, спеціаліст землеустрою), спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації, спеціаліст Бахмутсько-Лиманського об’єднаного управління ПФУ Донецької області.

Для забезпечення відповідних умов для відвідувачів та працівників ЦНАП Часовоярською міською радою був розроблений проект «Підвищення якості надання адміністративних послуг у місті Часів Яр Донецької  області шляхом проведення капітального ремонту будівлі по вул. Цілинників, 2 та придбання обладнання», загальна вартість якого склала 7255,0 тис. грн, в тому числі кошти ДФРР – 6529,5 тис. грн та кошти міського бюджету – 725,5 тис. грн. Проект реалізовувався протягом 2017-2018 років.

Загальна сума освоєних коштів проекту складає 6856,4 тис. грн або 94,5% (ДФРР – 6170,8 тис. грн., місцевий бюджет – 685,6 тис. грн.). Залишок економії коштів ДФРР, яка склалася по результатам проведених закупівель – 358,8 тис. грн, повернуто до державного бюджету.

Капітальний ремонт будівлі виконано на загальну суму 5254,3 тис. грн (ДФРР – 4728,9 тис. грн, 525,4 тис. грн – співфінансування з місцевого бюджету).

Придбано обладнання на загальну суму 1602,1 тис. грн (ДФРР –  1441,9 тис. грн, співфінансування з місцевого бюджету – 160,2 тис. грн), зокрема, автоматизовані робочі місця, робоча станція для оформлення та видачі документів, що підтверджують громадянство України з комплектом обладнання для зняття біометричних даних особи, реєстрація/зняття з реєстрації місць проживання, сейфи, картотеки, меблі для облаштування ЦНАП.

ЦНАП розташований в центральній частині міста поряд з адміністративною будівлею міської ради. На прилеглій до ЦНАП території облаштовані місця для безоплатної стоянки автомобільного транспорту, зокрема відповідно позначені місця для автотранспортних засобів, якими керують (в яких перевозяться) особи з інвалідністю, при вході у приміщення ЦНАП – велосипедна парковка.

У ЦНАП створено комфортні умови для громадян – сектори очікування та прийому (загальною площею 55,7 кв. м.) оснащені відповідними меблями, є дитячий куточок, в наявності вільний Wi-Fi, робоче місце для самообслуговування, враховані потреби осіб з інвалідністю (відповідно облаштовані вхід до приміщення ЦНАП та санітарна кімната).

У зоні обслуговування (загальною площею 27,7 кв. м.) облаштовано 5 робочих місць, які оснащені сучасною комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням.

Встановлено платіжний термінал для сплати адміністративного збору та проведення інших платежів.

Перелік адміністративних послуг, які мешканці міста можуть отримати в ЦНАП, налічує 174 послуги (рішення Часовоярської міської ради від 29.08.2019 №6/103-911), серед яких: послуги з реєстрації місця проживання, державної реєстрації нерухомості та бізнесу, земельних питань, соціальних, місцевого значення тощо.

Найближчим часом планується розпочати надання послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки і паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Завдяки участі в Програмі «U-LEAD з Європою» Часовоярська міська рада отримала дієву допомогу в розробці програмних документів, навчанні та професійній підготовці посадових осіб. Впроваджено систему електронного документообігу «Вулик».

Телефон ЦНАП