Служба у справах дітей міської ради

Юридична адреса: м. Часів Яр,

Телефон:

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Графік прийому громадян:   понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Стислий перелік функцій:

Реалізація на території Часовоярської міської ради державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

Склад штату працівників та розподіл обов’язків:

1. реалізація державної політики у сфері соціального захисту та профілактики правопорушень серед неповнолітніх;
  2. попередження правопорушень, бездоглядності та бродяжництва серед неповнолітніх, охорона їх прав:
  3. виявлення та облік дітей та підлітків, схильних до скоєння правопорушень та злочинів, до вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин, дітей що злісно ухиляються від навчання та схильні до бродяжництва.
  4. виховна робота серед неповнолітніх групи «ризику», приймає міри по захисту їх прав та інтересів.
  5. контроль за додержанням установленого порядку утримання та виховання підлітків в лікарняно-виховних установах, школах, школах-інтернатах, дитячих будинках, за організацією дозвілля дітей та підлітків по місту проживання

спеціаліст І категорії служби  справах дітей міської ради

1. реалізація заходів по попередженню правопорушень, бездоглядності та бродяжництва серед дітей, охорона їх прав;
  2. виявлення та облік дітей та підлітків, схильних до скоєння правопорушень та злочинів, до вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин, дітей що злісно ухиляються від навчання та схильні до бродяжництва.
  3. виховну роботу серед дітей групи «ризику», приймає міри по захисту їх прав та інтересів.
  4. контроль за:
  • додержанням установленого порядку утримання  та виховання підлітків в лікарняно-виховних установах, школах, школах-інтернатах, дитячих будинках, за організацією дозвілля дітей та підлітків по місту проживання.
  • станом виховної роботи, умовами утримання та правильної організації праці  в учбових закладах, надає необхідну допомогу цім установам.
  • роботою навчальних закладів з профілактики алкоголізму, наркоманії і вен захворювань серед неповнолітніх.
  1. спостереження за поведінкою дітей, до яких було застосовано міри виховного або адміністративного впливу; засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням свободи; умовно засуджених та достроково звільнених від відбування покарання; за поведінкою дітей, що повернулися із спеціальних установ; облік даних дітей та підлітків, при необхідності приймати міри по призначенню їх до учбових закладів або на роботу.

Перелік послуг, які надаються населенню:

• Надання консультацій, підготовка документів для звернення в суд по захисту прав дітей, представлення інтересів дітей у суді
  • Соціально-правовий захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах
  • Надання актів обстеження житлово-побутових умов проживання дітей та громадян для усиновлення, призначення опіки, піклування
  • Надання довідки про виховання дитини матір’ю, без участі батька