Декларації посадових осіб

5.06.2020. Відповідно до ст. 45 Закону України від 14.10.2014 № 1700-VІІ «Про запобігання корупції» всі посадові особи Часовоярської міської ради та службові особи, які виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції, в термін, визначений законодавством, подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік за визначеною формою, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

02.04.2019. Відповідно до ст. 45 Закону України від 14.10.2014 № 1700-VІІ «Про запобігання корупції» всі посадові особи Часовоярської міської ради та службові особи, які виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції, в термін, визначений законодавством, подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за визначеною формою, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

02.04.2018. Відповідно до ст. 45 Закону України від 14.10.2014 № 1700-VІІ «Про запобігання корупції» всі посадові особи Часовоярської міської ради та службові особи, які виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції, в термін, визначений законодавством, подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік за визначеною формою, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

04.05.2017. Відповідно до ст. 45 Закону України від 14.10.2014 № 1700-VІІ «Про запобігання корупції» всі посадові особи Часовоярської міської ради та службові особи, які виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції, в термін, визначений законодавством, подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік за визначеною формою, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.