Відділ містобудування, архітектури, екології та земельних відносин міської ради

Юридична адреса: м. Часів Яр

Телефон: 099-377-42-45

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Графік прийому громадян:  понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Стислий перелік функцій:

1. Забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування і архітектури на території Часовоярської  міської територіальної громади, дотримання  державних стандартів та норм.
  2. Надає суб’єктам містобудівної діяльності в установленому законом порядку містобудівні умови та обмеження  для проектування об’єктів будівництва, паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, дозволи на розміщення зовнішньої реклами, здійснює ведення адресного реєстру та забезпечує внесення відповідних відомостей до Реєстру будівельної діяльності. Здійснює заходи щодо створення, розвитку та ведення містобудівного кадастру на місцевому рівні.
  3. Забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, ефективного використання природних ресурсів.
  4. Забезпечення державної політики у сфері сільського господарства,  садівництва, виноградарства, харчової, переробної та виноробної промисловості. Організація реалізації державної політики з питань розвитку
  5. агропромислового комплексу.
  6. Регулювання земельних відносин на території Часовоярської міської територіальної громади  в порядку встановленому законодавством  та у межах повноважень, визначених Часовоярською міською радою.
  7. Надання адміністративних послуг  визначених діючим законодавством в межах повноважень.
  8. Готує проекти рішень Часовоярської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови.
  9. Виконує інші функції, пов'язані з виконанням покладених на нього завдань у сфері архітектури та містобудування, екології та земельних відносин передбачених діючим законодавством України.

Склад штату працівників :

в. о. начальника відділу містобудування, архітектури, екології та земельних відносин – головний архітектор міської ради.

провідний спеціаліст землеустрою відділу містобудування, архітектури, екології та земельних відносин міської ради

Спеціаліст І категорії – еколог відділу містобудування, архітектури, екології та земельних відносин міської ради

Послуги, які надаються відділом:

1. Розгляд звернень громадян, підприємств, установ, організацій, у тому числі об'єднань громадян, фізичних осіб- підприємців, депутатські звернення та запити в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2. Надання суб’єктам містобудівної діяльності в установленому законом порядку:

- паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

- дозволи на розміщення зовнішньої реклами;

- містобудівні умови та обмеження для проектування об’єктів будівництва;

3. Передача земельних ділянок у власність громадянам та юридичним особам.

4. Надання земельних ділянок у власність або тимчасове користування із земель комунальної власності міської ради відповідно до Земельного Кодексу України.

5. Продаж земельних ділянок фізичним та юридичним особам.

6. Надання адміністративних послуг  визначених діючим законодавством в межах повноважень.