Відділ обліку та звітності міської ради

Юридична адреса: м. Часів Яр

Телефон: (06274) 7-20-39

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Графік прийому громадян: середа, п’ятниця з 9.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Стислий перелік функцій:

1. Ведення бухгалтерського обліку та фінансово-господарської діяльності  Часовоярської міської ради, дитячих дошкільних закладів міста, які входять в мережу розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету і  складання звітності.
  2. Відображення у документах достовірної та у повному обсязі інформації про господарські операції  і  результати діяльності, необхідної для оперативного  управління  бюджетними асигнуваннями та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами.
  3. Забезпечення дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань,  своєчасного подання на реєстрацію таких  зобов’язань,  здійснення  платежів  відповідно до  взятих бюджетних зобов’язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку і звітності.
  4. Забезпечення контролю за  наявністю і рухом майна, використанням  фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.
  5. Запобігання виникненню негативних явищ у фінансово-господарській діяльності, виявлення і мобілізація внутрішньогосподарських резервів.
  6. Здійснення методичного керівництва та контролю за дотриманням вимог законодавства з питань ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та бюджетної звітності у бюджетних службах розпорядників бюджетних коштів   нижчого   рівня.
  7. Забезпечення доступу до інформації про використання публічних коштів (в т.ч. підготовка та подання для оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів).

Склад штату працівників :

Перелік послуг, які надаються населенню:

• Надання матеріальної допомоги на поховання осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не були зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні;
  • Надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які потрапили в скрутне матеріальне становище і потребують матеріальної підтримки;
  • Видача довідки про доходи особам, які раніше працювали в міській раді, для призначення пенсії;
  • Видача довідки про доходи