Часовоярська міська територіальна громада
Донецька область, Бахмутський район

​​​​​​​Відділ житлово-комунального господарства міської ради

Юридична адреса: м. Часів Яр

Телефон: (06274) 7-20-51

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Графік прийому громадян:  понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

 

Стислий перелік функцій відділу житлово-комунального господарства Часовоярської міської ради

1. Забезпечує виконання власних (самоврядних) повноважень органів місцевого самоврядування, а також делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених чинним законодавством у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою територій населених пунктів.

2. Впроваджує державну політику реформування житлово-комунального господарства, підвищення ефективності та надійності його функціонування, забезпечення сталого розвитку для задоволення потреб населення в житлово-комунальних послугах у відповідності з встановленими нормативами та національними стандартами.

3. Здійснює заходи щодо сприяння створенню конкурентного середовища на ринку комунальних послуг з метою підвищення якості їх надання.

4.Розробляє міські програми у сфері житлово-комунального господарства, подає пропозиції до проекту програми соціально-економічного розвитку території Часовоярської міської ради.

5. Здійснює методичне забезпечення роботи житлово-комунальних підприємств міста, ОСББ.

6. Організовує роботи з надання методичної допомоги ініціативним групам по створенню об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (далі - ОСББ)  у проведенні установчих зборів, підготовці документів для державної реєстрації;

7. Здійснює облік ОСББ на території міста Часів Яра, а також готує проекти рішень Часовоярської міської ради з питань сприяння розвитку ОСББ в рамках бюджетного фінансування.

8. Розглядає у межах своєї компетенції звернення громадян, підприємств, установ і організацій, здійснює прийом громадян, вживає відповідних заходів для вирішення порушених ними питань.

9. Готує проекти розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру, відповідно до діяльності Відділу.

10. Здійснює  політику у сфері управління і приватизації комунальної власності Часовоярської міської територіальної громади.

11. Приймає участь, відповідно до своїх повноважень у засіданнях консультаційних, дорадчих органів, утворених рішеннями Часовоярської міської ради, її виконкому та розпорядженнями міського голови.

12. Формує перелік об’єктів, що перебувають у комунальній власності Часовоярської міської територіальної громади;

13. Вносить пропозиції на розгляд Часовоярської міської ради та її виконавчого комітету щодо продажу або оренди майна, що належить до комунальній власності Часовоярської міської  територіальної громади.

14. Здійснює в порядку, визначеному Часовоярською  міською радою, повноваження щодо приватизації або оренди об'єктів права комунальної власності.

15. Готує проекти договорів оренди (відчуження) майна, що належить до комунальної власності Часовоярської  міської територіальної громади,  після їх укладання забезпечує їх облік та зберігання.

Склад штату працівників та розподіл обов’язків:

начальник відділу житлово-комунального господарства міської ради

1. Очолює та керує відділом, розподіляє обов'язки між їх працівниками згідно розподілу їх обов’язків, координує їх роботу.

2. У межах визначених повноважень забезпечує роботу з матеріалами та документами у сфері житлово-комунального господарства, що надходять на виконання до відділу.

3. Здійснює підготовку проектів рішень Часовоярської міської ради та її

виконкому, розпоряджень міського голови, що віднесені до повноважень відділу у сфері житлово-комунального господарства.

4.   Бере участь у розробці проектів нормативно-правових актів, окремих положень комплексних міських програм з питань, що належать до повноважень відділу у сфері житлово-комунального господарства.

5. Забезпечує виконання покладених на відділ завдань щодо участі у реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

6. Здійснює відповідно до законодавства контроль за забезпеченням населення комунальними послугами.

 7. Здійснює координаційну роботу та контроль по підготовці об’єктів житлово-комунального призначення та соціальної сфери до опалювального періоду складає довідку та надає на розгляд виконавчому комітету міської ради.

8. Проводить аналіз показників роботи житлово-комунальних підприємств в осінньо-зимовий період, складає довідку та надає на розгляд виконавчому комітету міської ради.

9. Здійснює організаційно-підготовчу роботу по проведенню конкурсу з поводження з побутовими відходами, проводить збір документів для участі в конкурсі претендентів,          оформляє протоколи засідання комісії.

10. Готує питання про надання ритуальних послуг за рахунок місцевого бюджету при  похованні самотніх громадян.

11. Готує довідкові матеріали, інформацію, протоколи нарад та засідань, акти комісій, що віднесені до повноважень відділу у сфері житлово-комунального господарства.

провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства міської ради

1. Сприяє створенню об’єднань співвласників багатоквартирного

будинку (далі - ОСББ) :

   - надає методичну допомогу ініціативним групам щодо проведення установчих зборів з питань створення ОСББ та підготовки документів для проведення державної реєстрації ОСББ.

- представляє інтереси Часовоярської міської ради на загальних зборах ОСББ.

2. Проводити інформаційне забезпечення діючих ОСББ відповідно до законодавства  та своєчасно інформує про заплановані наради, семінари, навчання.

3. Здійснює моніторинг щодо стану оснащення вузлами комерційного обліку питної води та теплової енергії міста.

4. Розглядає звернення громадян, підприємств та організацій з питань комунального обслуговування та стану об’єктів благоустрою і надає відповідні пропозиції за результатами їх розгляду.

5. Здійснює розроблення пропозицій, комплексів заходів, які стосуються питань сфери житлово-комунального господарства.

6. Приймає  участь у розробці місцевих програм, здійснює контроль за їх виконанням, аналізує їх результативність та ефективність.

7. Здійснює збір фінансової та статистичної інформації  від підприємств житлово-комунального господарства, необхідної для виконання функцій.

8. Готує звіти згідно встановлених форм.

спеціаліст І категорії з питань управління комунальною власністю відділу житлово-комунального господарства міської ради

1. Формує пакети документів та готує проекти рішень міської ради та її виконавчого комітету з  питань оренди, приватизації об’єктів  права комунальної власності.

2. Забезпечує оформлення етапів проведення робіт в процесі підготовки та укладення договорів оренди, купівлі-продажу, відчуження комунального майна розпорядчими документами.

3. Вчиняє  дії в електронній торговій системі, відповідно до вимог законодавства України, з питань оренди та приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади.

4. Оприлюднює через особистий кабінет в електронній торговій системі рішення, оголошення про передачу (продовження) майна в оренду, оголошення про проведення аукціонів, інформаційні повідомлення про передачу об’єктів оренди без проведення аукціону, договорів, додаткових угод, актів прийняття-передачі, тощо у встановлені законом строки.

5. Готує пакет документів, необхідний для здійснення реєстрації права власності на комунальне майно міської територіальної громади, до відповідних реєстраційних органів.

6. Забезпечує облік та зберігання договорів оренди комунального майна, укладених  міською радою, та договорів купівлі-продажу об’єктів права комунальної власності.  

7. Готує довідкові матеріали, інформацію, протоколи нарад та засідань, акти комісій, що віднесені до повноважень з управління комунальною власністю.

Перелік послуг, які надаються населенню:

- Видача ордерів на видалення зелених насаджень   

- Видача дозволу на порушення об’єктів благоустрою.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь