Відділ з організаційної роботи міської ради

Юридична адреса: м. Часів Яр

Телефон: (06274) 7-20-28

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Графік прийому громадян:   понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.48)

Склад штату працівників:

начальник відділу з організаційної роботи  Часовоярської міської ради

спеціаліст І категорії відділу з організаційної роботи  Часовоярської міської ради (у відпустці по догляду за дитиною по досягненню нею трирічного віку)

Стислий перелік функцій:

• забезпечення організаційної діяльності міської ради,  постійних комісій Часовоярської міської ради;
  • складання проектів планів з організаційної діяльності міської ради;
  • забезпечення виконання планів організаційних заходів щодо підготовки та проведення сесій міської ради, оформлення документів сесій, направлення рішення міської ради виконавцям.
  • розробка проектів рішень ради з питань, віднесених до її компетенції, здійснення контролю за виконанням прийнятих рішень.
  • забезпечення взаємодії з органами самоорганізації населення при підготовці і проведенні різних заходів;
  • надання допомоги постійним комісіям міської ради|поради| щодо підготовки проектів рішень, методичної допомоги депутатам міської ради у здійснені їх повноважень, в організації зустрічей та звітів перед виборцями.
  • участь у підготовці міських урочистих зборів, свят, мітингів, інформаційних нарад і семінарів з питань організаційно-масової роботи.
  • організація поздоровлень з професійними святами та днями народження керівників міста, депутатів

Перелік послуг, які надаються населенню:

• Надання графіків прийому депутатів Часовоярської міської ради.
  • Надання інформації про квартальні комітети, голів квартальних комітетів та місць їх прийому ( у разі їх створення)
  • Засвідчення актів депутатів Часовоярської міської ради
  • Надання копій рішень Часовоярської міської ради

Положення про відділ з організаційної роботи Часовоярської міської ради