03.09.2021 о 14.00 год. відбувся Мітинг з нагоди Дня визволення м. Часів Яр та Донбасу від нацистських окупантів

Дата: 03.09.2021 17:50

03.09.2021 о 14.00 год. в Сквері Бойової слави,  за адресою: м. Часів Яр, вул. Горького,  за участю представників міської ради, підприємств, організацій, установ, громадськості, учнівської молоді відбувся Мітинг з нагоди Дня визволення м. Часів Яр та Донбасу від нацистських окупантів. Зі словами привітань до присутніх звернувся секретар міської ради Сергій Чаус та  заступник голови Часовоярської міської ради ветеранів війни та праці, Збройних Сил України та органів правопорядку Геннадій Ілліч Андрєянов.

Зворушливі пісні, що лунали у виконанні вихованців Часовоярського Центру дитячої та юнацької творчості, та солістки КЗ «Будинку культури Часовоярської міської територіальної громади», не залишили байдужими жодного із присутніх.

Хвилиною мовчання учасники мітингу засвідчили глибоку шану та скорботу за воїнами, полеглими на полях битв. А потім поклали квіти до пам’ятників  героям у  Сквері «Бойової слави».