Щиро вітаємо з дев’ятою річницею прийняття Закону України «Про адміністративні послуги»!

Дата: 06.09.2021 18:46

6 вересня 2021 року, команда Центру надання адміністративних послуг у місті Часів Яр святкує дев’яту річницю прийняття Закону України "Про адміністративні послуги", яким започатковано принцип відкритості та прозорості; оперативності та своєчасності; організації доступності та зручності надання адміністративних послуг для суб'єктів звернень.

На виконання Закону було розпочато створення мережі центрів надання адміністративних послуг та передбачено посаду адміністратора центру надання адміністративних послуг.

З нагоди 9-ї річниці прийняття Закону України "Про адміністративні послуги" вітаємо працівників "Центр надання адміністративних послуг" Часовоярської міської ради з професійним святом та бажаємо подальших успіхів у розвитку системи надання адміністративних послуг. Адже саме завдяки професійному та неупередженому виконанню своїх обов'язків адміністраторами ЦНАП збільшується ступень довіри громадян до влади. Ви працюєте над забезпеченням системи якісного надання адміністративних послуг, скороченням термінів та спрощенням процедур їх надання, переведенням окремих послуг в електронний формат.

В цей день бажаємо вам особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

З повагою, Часовоярська міська рада