ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ

Дата: 10.09.2021 20:05

13 вересня 2021 року  о 10.00 годині відбудеться позачергове пленарне засідання сесії Часовоярської міської ради 7 скликання у залі засідань Часовоярської міської ради, за адресою: 84551, Донецька область Бахмутський район,  м. Часів Яр, вул. Цілинників, буд. 1.

Порядок денний:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Часовоярської міської ради VII скликання Тіщенко Н. В.
  2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку території Часовоярської міської ради на 2021 рік
  3. Про внесення змін до рішення Часовоярської міської ради від 24.12.2020 року № 7/5-39 «Про  бюджет Часовоярської міської територіальної громади на 2021 рік»
  4. Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності та дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об`єднання земельної ділянки
  5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності