ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ – СВЯТО МИЛОСЕРДЯ ТА ДОБРОТИ!

Дата: 04.10.2021 15:14

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято людяності та милосердя, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У цьому році, 1 жовтня, до Дня усиновлення служба у справах дітей разом зі КУ «ЦНСП Часовоярської міської ради» підготували та провели святковий захід, на який були запрошені батьки та діти, які волею долі стали однією родиною. Щиру вдячність за любов та милосердя, відкрите серце та велику відповідальність за долі дітей та безцінний дар дітям - щастя мати родину отримали прийомні сім’ї та родини опікунів.

Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий: одні – усиновлять, інші – допоможуть дитині знайти батьків, треті – нададуть фахову консультацію тим, хто виявив бажання усиновити, або тим, хто вже усиновив. Забезпечити кожній дитині гідне життя – першочергове завдання дорослих: батьків, найближчого оточення, відповідних служб.

Зробіть перший крок, зверніться до служби у справах дітей Часовоярської міської ради.