ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ

Дата: 13.10.2021 10:56

27 жовтня 2021 року  о 10.00 годині відбудеться чергове пленарне засідання сесії Часовоярської міської ради 7 скликання у залі засідань Часовоярської міської ради, за адресою: 84551, Донецька область Бахмутський район,  м. Часів Яр, вул. Цілинників, буд. 1.

Порядок денний:

1. Про затвердження розпоряджень міського голови про виділення асигнувань і коштів установам і підприємствам міста, котрі фінансуються за рахунок міського бюджету, прийнятих за період з 01.05.2021 по 30.09.2021
  2. Про внесення змін до складу ліквідаційної комісії з припинення (ліквідації) юридичної особи КП «Калінінське», затвердженої рішенням Калинівської сільської ради від 11.12.2013 № 6/37-185(нова редакція)
  3. Про внесення змін до рішення від 27.08.2021 № 7/17-168 «Про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок»
  4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності
  5. Про затвердження Переліку об’єктів права комунальної власності Часовоярської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2021 році
  6. Про включення потенційного об’єкту оренди до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Часовоярської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону (нежиле вбудоване приміщення загальною площею 60,9 кв.м, що розташоване за адресою: Донецька область, місто Часів Яр, вулиця Горбатова, 2)
  7. Про включення потенційного об’єкту оренди до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Часовоярської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону (нежиле вбудоване приміщення – фельдшерсько-акушерський пункт, загальною площею 44,7 кв.м, що розташоване за адресою: Донецька область, Бахмутський район, с-щ Калинівка, вулиця Широка, будинок 11/2)
  8. Про надання згоди на прийняття (безоплатно) у комунальну власність Часовоярської міської територіальної громади будівлі гуртожитку, розташованої за адресою: м. Часів Яр, вул. Горького, 4
  9. Про затвердження звіту про роботу відділу житлово-комунального господарства Часовоярської міської ради за 9 місяців 2021 року
  10. Про затвердження звіту про роботу відділу надання адміністративних послуг Часовоярської міської ради за І півріччя 2021 року
  11. Про затвердження звіту про роботу загального відділу Часовоярської міської ради за 9 місяців 2021 року