Про місця розташування контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів на території міста Часів Яра

Дата: 10.11.2021 10:21

Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве   самоврядування в Україні» виконавчий комітет Часовоярської міської ради інформує населення міста Часів Яра про місця розташування контейнерних майданчиків для збору побутових відходів на території міста Часів Яра:

вул. Горбатова, 2

вул. Образцова,2, 4

вул. О.Кошового, 18-А, 28, 34, 52

вул. Борисоглібська, 1, 11

вул.  Недогібченко, 5

вул. Центральна, 4

вул. Горького, 4, 13, 19, 21, 26

вул. Дніпровська, 30, 44, 46, 50

вул. Шкільна, 2

вул. М.Ковалевського,3

вул. Міліцейська, 8

вул. Транспортна, 30

вул. Холода, 2, 47

вул. Південна, 4-А

Тариф на послуги зі збору, вивезення та знешкодження побутових відходів  для населення, яке мешкає в упорядкованому житлі,  становить 19,19 грн. з однієї людини в місяць, для населення приватного сектору – 18,20 грн.  Тариф для бюджетних установ становить 103,80 грн/м3,  для інших споживачів –117,35 грн/м3.