ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ

Дата: 11.11.2021 17:59

15 листопада 2021 року  о 10.00 годині відбудеться позачергове пленарне засідання сесії Часовоярської міської ради 7 скликання у залі засідань Часовоярської міської ради, за адресою: 84551, Донецька область Бахмутський район,  м. Часів Яр, вул. Цілинників, буд. 1.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до Програми компенсації перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміському автобусному маршруті загального користування №120 «Бахмут — Часів Яр» на 2021 рік
  2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку території Часовоярської міської ради на 2021 рік
  3. Про внесення змін до рішення Часовоярської міської ради від 24.12.2020 року № 7/5-39 «Про  бюджет Часовоярської міської територіальної громади на 2021 рік»
  4. Про створення комунального закладу «Часовоярський історико — краєзнавчий музей», затвердження Статуту комунального закладу «Часовоярський історико — краєзнавчий музей» та його структури
  5. Про створення комунального закладу «Калинівський сільський Будинок культури Часовоярської міської територіальної громади», затвердження Статуту комунального закладу «Калинівський сільський Будинок культури Часовоярської міської територіальної громади» та його структури»

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПРОЄКТАМИ РІШЕНЬ