Питання, щодо проведення земельних онлайн аукціонів

Дата: 12.11.2021 11:54

Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області за дорученням Держгеокадастру від 04.11.2021 №22-28-0.213-13809/2-21, беручі до уваги лист ДП «Прозорро.Продажі», повідомляє.

Постановою КМУ від 22.09.2021 № 1013 «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)» державне підприємство «Прозорро.Продажі», що належить до сфери управління Міністерства економіки, визначено адміністратором електронної торгової системи.

ДП «Прозорро.Продажі» створено інформаційну групу у соціальній мережі Фейсбук, де можна отримати всі відповіді на нормативні та процедурні питання щодо проведення земельних онлайн аукціонів.

Для того, щоб долучитись до групи, треба перейти за посиланням:https://facebook.com/groups/1207591623086237/ та натисну кнопку «підписатись».

Кожен член групи може ділитись корисною інформацією з колегами. Ставити запитання та дізнаватись про процедуру проведення земельних аукціонів.

Слідкуйте за роботою системи Прозорро.Продажі, шоб першими бути в курсі всіх новин.