Відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Часовоярської міської ради

Дата: 25.01.2022 16:54

В Часовоярській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Часовоярської міської ради

Порядок  денний:

1. Про погіршення стану захворюваності дорослих та підлітків на території Часовоярської  міської територіальної громади  інфекційними хворобами серед котрих і СОVID-19, що спричинений короновірусом SARS-Co-2, та стан вакцинації серед населення та робітників підприємств та установ.

СЛУХАЛИ:

Голову комісії з питань ТЕБ і НС ЧАУС С.В. про погіршення стану захворювання на території Часовоярської міської територіальної громади серед дорослого населення та учнів шкіл інфекційними хворобами та COVID-19.

На  території  громади  діє «помаранчевий»  рівень епідеміологічної безпеки. За останній час стан з застудними та вірусними хворобами різко погіршився. Захворюваність серед учнів шкіл у окремих класах складає від 27% до 45%.

В цілому відвідуваність шкільних закладів складає менш 70% учнів.

Вакцинація   населення  та  робітників  підприємств  залишається  не  на належному рівні

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію  голови комісії прийняти до відома.

2. Перевести  школи № 15 та № 17 міста Часів Яр  на  дистанційний процес навчання.

3. Ввести  обмеження  на  міжміські  перевезення   пасажирів   автобусного сполучення.

4. Торгівельним  закладам  продовжити дотримання протиепідеміологічних заходів : обов`язкове носіння захисних масок відвідувачами та працівниками ма- газинів , відстань між покупцями  - не менш 1,5 метра, використання  антисепти-ків та рукавичок для рук , миття підлоги то що...

Призупинити роботу культурно - розважальних закладів, спортивних секцій та інших гуртків з масовим пребуванням людей.

Продовжити:

-  роз`яснювальну роботу з метою  дотримання  проти епідеміологічних заходів.

-  вакцинацію  працівників підприємств та установ, а також населення громади.