До уваги суб'єктів господарювання!

Дата: 25.01.2022 18:50

Шановні суб’єкти господарювання, фізичні особи-підприємці, власники, орендарі у сфері торгівлі та надання побутових послуг населенню громади!

Повідомляємо, що на виконання протоколу № 2 від 24.01.2022 року позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,  враховуючи стрімке збільшення кількості випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2, серед мешканців Часовоярської міської територіальної громади, з 25.01.2022 року застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи.

Адміністрація закладів торгівлі повинна:

• не допускати осіб в торгівельні зали з ознаками захворювання на ГРВІ;
  • проводити щогодини дезінфекцію поверхонь торгівельного обладнання, інвентарю, тощо;
  • всіх працюючих забезпечити засобами індивідуального захисту;
  • забезпечити заклади для покупців достатньою кількістю одноразових рукавичок та пакувального матеріалу;
  • при вході в торгівельні зали магазинів  встановити  санітайзери для дезінфекції рук та ємкості для використаних засобів індивідуального захисту;
  • в кінці робочої зміни забезпечити обов’язкове генеральне прибирання всіх приміщень та торгівельного обладнання з використанням миючих та дезінфікуючих засобів;
  • заборонити перебування тварин в місцях торгівлі;
  • заборонити продаж продовольчих товарів в неустановлених місцях.

Відвідувачі закладів торгівлі  мають дотримуватись таких правил:

• перед входом до торгової зали закладу необхідно одягнути захисну маску;
  • обробити руки, ручку візка або кошика антисептиком;
  • в торговій залі та в черзі до каси дотримуйтеся відстані між відвідувачами не менше 1,5 метрів ;
  • якщо ви маєте симптоми респіраторного захворювання, залишайтеся вдома та зверніться телефоном за допомогою до родичів, сусідів, знайомих, які зможуть доставити вам необхідні товари.