Дата: 01.02.2022 15:08

Відповідно до Рішення Часовоярської міської ради від 26.01.2022 № 7/26-299 «Про затвердження Переліку об’єктів права комунальної власності Часовоярської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2022 році» (ознайомитись з рішенням) прийнято рішення про приватизацію об’єкта права комунальної власності Часовоярської міської територіальної громади, яка здійснюється шляхом викупу за незалежною оцінкою, а саме:

Найменування

об’єкта приватизації,

його характеристика

об’єкта приватизації

Чинний Орендар

Балансо-утримувач

Спосіб прива- тизації

Ціна продажу, грн.

1.

Нежитлова  будівля

інвентарний номер 111053,

загальна площа      234,39 кв.м.

Донецька обл.,

м. Часів Яр,

вул. О.Кошового, 42

ФОП Ноженко В.А.

строк дії договору оренди

з 21.11.2018 по

30.09.2024

Виробниче ремонтно-житлове

підприємство міста Часів Яра

(код ЄДРПОУ

24647462)

Викуп ст. 18 ЗУ

«Про приватизацію державного

і комунального майна»

Визначається за незалежною оцінкою,

шляхом проведення конкурсу

суб’єктів оціночної діяльності

Спосіб приватизації – викуп, у відповідності до ст. 18 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» від 18.01.2018 № 2269-VIII  із змінами.

Ціна продажу об’єкта приватизації буде визначена після проведення незалежної оцінки переможцем з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та наявності позитивного загального висновку рецензента на звіт про оцінку майна та після її затвердження Органом приватизації Часовоярської міської територіальної громади.

Юридична адреса Органа приватизації Часовоярської міської територіальної громади: 84551, Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Часів Яр, вул. Цілинників, 1, тел. +38(06274)7-20-53, офіційний вебсайт – https://chasovoyarska-gromada.gov.ua/, офіційна електронна пошта – chasovmr@dn.gov.ua

Юридична адреса балансоутримувача: 84551, Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Часів Яр, вул. Комунальна, 4, тел. +38(06274)7-26-55, офіційна електронна пошта – prgp.prgp@ukr.net