Звернення секретаря Часовоярської міської ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 10:14

Шановні учасники бойових,  що виконували  військовий обов’язок на території інших держав, родини загиблих воїнів!

Щиро вітаю вас із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Подвиг учасників бойових дій – це та велична правда історії, яку не створити і не перекреслити у сучасному світі. Це приклад справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

В цей день ми віддаємо данину поваги усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося стати учасниками бойових дій в Афганістані та інших “гарячих” точках планети, віддаємо честь їхньому героїзму та звитязі, мужності та професіоналізму, захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто дотримався військової присяги та виконуючи військовий наказ, не посоромили своєї честі і гідності.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих. Дякуємо всім, хто віддав свій час війні, тим, хто завжди приходив на допомогу побратимам, матерям і дружинам, які чекали своїх героїв вдома.

Щиро бажаю кожному з вас, шановні учасники бойових дій на території інших держав, здоров’я, достатку, злагоди в родинах, щастя, добра і миру.

З повагою ,

Секретар Часовоярскьої міської ради  Сергій ЧАУС