Запрошуємо на загальноміський захід до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 18:12

Шановні жителі Часовоярської громади!

З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні запрошуємо всіх небайдужих громадян, представників громадськості, організацій та підприємств громади на загальноміський захід  «Ланцюг пам'яті», який відбудеться 20 лютого о 10:00 год. в КЗ  «Часовоярський історико-краєзнавчий музей» (ІІ поверх  КЗ «Будинок культури Часовоярської міської територіальної громади», за адресою: м. Часів Яр, вул. Центральна, 3).

Згідно з Указом Президента України, 20 лютого українці відзначають День Героїв Небесної Сотні. Пам'ятна дата встановлена з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.