Як отримувати рахунки за світло у viber, смс або email-повідомленні

Дата: 23.03.2022 12:43

В умовах воєнного стану YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») призупинив розсилку паперових платіжок на поштові скриньки й надсилає клієнтам електронні рахунки в форматі viber/смс або email-повідомлень. Їх отримують ті клієнти, чиї номери телефонів та електронні адреси є у базі постачальника. Якщо ви також бажаєте отримувати електронні рахунки у такий спосіб, необхідно оновити контактні дані в YASNOЯк це зробити, розповідає постачальник.

Надати актуальні контакті номери та email-адреси клієнти YASNO можуть:

·       зателефонувавши до контакт-центру за номерами: (067/093/095) 65 26 000, (0629) 52 60 00;

·       звернувшись в особисті повідомлення на сторінці YASNO у Facebook;

·       написавши на електронну адресу dn@yasno.com.ua.

Тільки-но дані будуть оновлені у базі постачальника, клієнти почнуть отримувати рахунки від YASNO в електронному вигляді. Оплату за світло можна буде здійснювати миттєво – через активне посилання у тексті email/ viber/ смс-повідомлення. Також, у такому рахунку буде одразу вказана сума до сплати.

Нагадуємо інші способи проведення оплат:

·       у відділеннях банків (суму до сплати знає банк, необхідно назвати касиру особовий рахунок або ПІБ власника та адресу);

·       в Особистому кабінеті YASNO https://dn.yasno.com.ua/cabinet;

·       у мобільному додатку YASNO https://yasno.com.ua/mobile-application;

·       через Viber-бот YASNO-online https://yasno.com.ua/chatbot;

·       в інтернет-банкінгу (Приват24, ПУМБ-online та ін.);

·       через платіжні сервіси (Portmone, iPay тощо).

«Через складнощі з доставкою та друком паперових платіжок ми були змушені тимчасово перейти виключно на електронні рахунки. Наразі отримати всю необхідно інформацію щодо суми та способів оплати за спожиту електроенергію клієнти можуть через онлайн-канали YASNO. Ми звертаємось до досвідчених користувачів інтернет-сервісів з проханням допомогти сплатити тим, у кого немає такого досвіду або технічної можливості (відсутність смартфону чи банківської картки).

Розуміючи обставини, в яких опинились клієнти,  ми дякуємо кожному, хто знаходить можливість сплачувати за світло. Це важливо не лише для захисту енергетичного фронту, підтримки роботи енергетиків, а й для функціонування економіки загалом», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.