13 липня - оголошено день жалоби за загиблими в Часовоярській громаді!

Дата: 12.07.2022 20:48

Внаслідок  вечірньої атаки ракетами, що здійснили російські окупанти, по місту Часів Яр Бахмутського району Донецької області вражено два багатоквартирні п'ятиповерхові будинки.

Російська держава, розпочавши війну в Україні, стала найбільшою терористичною організацією світу, яка й надалі продовжує терор проти мирних громадян.

У зв'язку з трагедією, яка сталася 09 липня 2022 року у вечері після ракетних ударів у  місті Часів Яр Бахмутського району Донецької області, що призвели до загибелі людей, на території Часовоярської громади 13 липня 2022 року оголошено днем жалоби за загиблими.

У день жалоби на всій території Часовоярської громади буде приспущено Державний прапор України на будинках і спорудах органiв місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

Розпорядження «Про оголошення дня жалоби на території Часовоярської міської територіальної громади» підписав начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС

Запам'ятаймо кожен обстріл, кожного загиблого.

Ми переможемо! А окупанти будуть відповідати за вчинені злочини.

Ми пам’ятаємо про кожного, хто загинув у цій війні!