До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, суб’єктів підприємницької діяльності-сільгосптоваровиробників

Дата: 22.07.2022 16:11

Часовоярська міська рада повідомляє, що передумовою можливості отримання аграріями Донецької області компенсації  понесених збитків та втрат внаслідок російської агресії є звернення до компетентних органів для здійснення належної фіксації факту знищення (пошкодження, викрадення) засобів виробництва, будівель, сховищ, урожаю тощо та внесення  відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР), яке здійснюється органами Національної поліції України.

Враховуючи наведене, необхідно забезпечити належне документування таких подій, зокрема шляхом внесення відповідних відомостей до ЄРДР, для чого необхідно оперативно звертатися до органів Національної поліції.

Крім того, про кожен факт знищення (пошкодження, викрадення) засобів виробництва, будівель, сховищ, урожаю тощо просимо терміново повідомляти Часовоярську міську раду (контактна особа – заступник міського голови Дмитрієв Євгеній Анатолійович тел. 0952446597) або за електронною адресою: chasovgs@ukr.net для оперативного інформування Донецької обласної військової адміністрації.