Звернення начальника Часовоярської міської військової адміністрації з нагоди Дня Української Державності

Дата: 28.07.2022 08:58

Шановні мешканці  Часовоярської міської територіальної громади!

28 липня - День Української Державності, ми відзначаємо вперше у час нових небувалих випробувань. Це свято покликане сприяти утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості.

Страшна реальність війни показала всьому світу незламний дух, героїзм, хоробрість, міцну віру українського народу та як потрібно відвойовувати державність.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам.

Україна вистоїть. Україна переможе. І все буде Україна!
Слава Україні!

З повагою,