Шановні мешканці Часовоярської міської територіальної громади: м. Часів Яр, с-ща Калинівка, с. Григорівка, с. Богданівка!

Дата: 04.08.2022 14:30

Наразі оплата споживачами за отримані послуги є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства. Що дозволяє здійснювати  цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води, здійснювати вивіз сміття.

Звертаємо вашу увагу на необхідність та важливість оплати за спожиті комунальні послуги та ненакопиченні боргів перед підприємствами, особливо тими споживачами, що отримують монетизовані пільги та субсидії.

Також повідомляємо про можливість оплати послуг в місті Часів Яр у відділенні Укрпошти по вул. Поштова, 5 та вул. Образцова, 4, касі Часовоярського РВУ КП «Вода Донбасу», вул. Горького, та за допомогою онлайн сервісів через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк», iPay, Portmone та інші.