До уваги керівників підприємств, установ, організацій, мешканців Часовоярської міської територіальної громади

Дата: 16.08.2022 13:10

Часовоярська міська військова адміністрація повідомляє, що наказом начальника Донецького зонального відділу Військової служби правопорядку-коменданта Донецької області від 11.08.2022 №28 затверджено Порядок введення на території Донецької області особливого режиму в’їзду і виїзду, руху транспортних засобів.

Враховуючи наведене, керівникам підприємств, установ, організацій, мешканцям Часовоярської міської територіальної громади необхідно забезпечити неухильне дотримання вимог цього наказу.

Фото без описуНаказ  начальника Донецького зонального відділу Військової служби правопорядку-коменданта Донецької області від 11.08.2022 №28 «Про затвердження Порядок введення на території Донецької області особливого режиму в’їзду і виїзду, руху транспортних засобів»