Привітання начальника Часовоярської міської військової адміністрації Сергія Чауса з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2022 08:51

Дрогі земляки!

Щиросердно вітаю вас із державним святом українського

народу — Днем Незалежності України!

24 серпня 1991 року Україна відновила державну незалежність, що стало вінцем тривалого шляху Українського народу до свободи. Наша незалежність оплачена дорогою ціною – великою кількістю життів тих, хто боровся за ідею вільної України зі зброєю у руках і без неї, незліченною кількістю років втраченої свободи тих, хто сидів за неї у таборах та в’язницях.

Наша незалежність і сьогодні оплачується життями наших захисників і захисниць, які зупинили навалу і наближають перемогу над російським агресором.

Сьогодні незалежність України – головна перешкода для російського імперіалізму, який намагається політично, економічно та духовно поглинути Україну і розділити Європу на сфери впливу.

Вільна українська держава, активне й відповідальне громадянське суспільство та потужні збройні сили – це той фундамент, що захищає права людини та гарантує всім українцям гідне майбутнє.

30 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як держава, здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу та гідність, захищати свій суверенітет і територіальну цілісність. Нам вдалося побудувати толерантне суспільство, в якому знаходять спільну мову та взаємну повагу різні етнічні, релігійні, соціальні групи. І, головне, громадяни України готові одностайно  зі зброєю в руках захищати незалежність власної держави.

На жаль, нам доводиться відзначати це величне для нас свято на полі кривавого бою, серед руїн наших прекрасних міст і сіл, із жагучим болем у серці від неймовірних втрат. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють його. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!

Ми не здамося! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

Слава Україні! Слава Героям!

З повагою,

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС