Звернення начальника Часовоярської міської військової адміністрації Сергія ЧАУС з нагоди Дня пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2022 08:20

Шановні співвітчизники, мешканці Часовоярської громади!

Сьогодні, 29 серпня  наша країна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ми вшановуємо усіх тих, хто став до бою заради спільного добра українців, щоб ми мали змогу жити, мріяти, планувати майбутнє на своїй, українській землі. Хтось героїчно виконував свій військовий обов'язок, хтось пішов добровольцем на фронт, хтось загинув займаючись волонтерською діяльністю. Ці люди залишили близьких і віддавали найцінніше — власне життя, захищаючи право українців самостійно господарювати на своїй землі.

Цей день також нагадує нам ту високу ціну свободи, яку наш народ заплатив протягом віків. Ми схиляємо голову перед подвигом захисників усіх поколінь, хто боронив українську землю.

Помолімося за душі полеглих! Бережімо пам’ять про наших героїв та їхні подвиги!

Цінуймо свободу і незалежність! Робімо Україну кращою та сильнішою! Адже саме цього прагнули усі, хто загинув у боротьбі за нашу землю!

Слава Україні!  Вічна пам’ять Героям!

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС