Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» 17 вересня 2022 року в Україні

Дата: 17.09.2022 09:58

Шановні мешканці Часовоярської територіальної громади!

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Всеукраїнський молодіжний рух «Lest`s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Lest`s do it World»,  за підтримки Міністерства молоді та спорту України,  інших органів влади проводить щорічно Всесвітній  день прибирання «World Cleanup Day» з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2022 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу. Основна мета - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

17 вересня 2022 року участь візьмуть комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники які приєднуються в різних форматах на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок, пересічні громадяни.

Пропонуємо долучитись до акції, яка відбудеться 17.09.2022:

Прибирання прибудинкових територій, скверів, парків , тощо;

Цифрове прибирання (очищення ноутбуків, комп'ютерів, інших цифрових носіїв).