Привітання начальника Часовоярської міської військової адміністрації Сергія Чаус з нагоди Дня збройних сил України

Дата: 06.12.2022 08:48

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Дорогі захисники України!

Від щирого серця вітаю вас з Днем збройних сил України!

Це свято, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції українського народу і уособлює мужність та героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням ворога на територіальну цілісність та незалежність нашої держави, забезпечуєте мир і спокій громадян.

Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з Вами за цей короткий період українському народу вдалося збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.

Щиро дякую всім нашим землякам, які проявили самопожертву та героїзм, задля збереження миру на нашій землі. Переконаний, що завдяки вашій відвазі українська армія стала національною гордістю.

Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за нашу землю, за спокій нашого народу та майбутнє наших дітей!

У цей святковий день, дорогі захисники та захисниці, зичу Вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров'я та звершення всіх Ваших мрій і побажань.

Слава Україні!

Героям слава!