Звернення начальника Часовоярської міської військової адміністрації Сергія Чаус з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 09:06

Шановні жителі Часовоярської міської територіальної громади!

Щороку, 15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

34 роки тому, 15 лютого 1989-го, завершилося виведення радянських військ з Афганістану.

Сьогодні ми вшановуємо мужніх ветеранів всіх збройних конфліктів на території інших держав.Це справжні воїни, які несли службу в гарячих точках планети. Ризикуючи власним життям, вони виконували важливу місію – забезпечували мир та свободу, захищали тих, хто потребує допомоги.

Ця війна забрала життя багатьох наших земляків. Близько 160 тисяч українців взяли в ній участь. Понад 3 тисячі військовослужбовців не повернулись додому.

Пам’ятаємо наших земляків та віддаємо шану їхній вірності військовому обов’язку.

Багато хто з ветеранів локальних збройних конфліктів продовжує виконувати свій військовий обов’язок і сьогодні, використовуючи свій бойовий досвід для захисту України від збройної агресії російської федерації.

Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих  воїнів, співчуваємо сім’ям загиблих.

Шановні учасники бойових дій, дякую вам за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Бажаєю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров'я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

З повагою,

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій ЧАУС