Звернення президента України Володимира Зеленського

Дата: 02.03.2023 18:03

Провів нараду штабу, присвячені виключно фронтовій та безпековій ситуації.

Головнокомандувач зробив загальний звіт. Був звіт розвідки.

Детальні звіти з конкретних місць бойових дій, від командувачів наших груп військ.

Оперативно-стратегічна група військ Хортиця – ключова увага до Бахмуту.

Оперативно-стратегічна група військ Таврія – обговорили Донецький та Запорізький напрямки. Генерал Тарнавський виступив з детальною доповіддю.

Сьогоднішня жорстока російська ракетна атака по Запоріжжю зіткнуться з нашою військовою Окупант неодмінно відчує нашу силу. Сила справедливості – у всіх сенсах цього слова.

Одеська оперативно-стратегічна група військ, звіт про ситуацію на південному напрямку. Зокрема, ситуація в Херсоні та області.

Звичайно, ми не ігноруємо північ нашої країни, кордон. Командири добре усвідомлюють, що їх завдання - зробити все можливе для придушення вогню терористи. А ми постійно працюємо з нашими партнерами над збільшенням діапазону наших можливостей.

Я вдячний всім тим, хто щодня звикає Росію до ідеї, що Україну не зламати.

Ми витримаємо. Ми переможемо. І ми притягнемо всіх російських терористів до відповідальності.

Слава нашим воїнам! Слава Україні!