Звернення президента України Володимира Зеленського

Дата: 06.03.2023 10:09

Цей тиждень - ще один тиждень, коли наші воїни і всі, хто допомагає боронити державу, зробили перемогу України ще ближчою. Відбивали штурми, знищували окупанта, підривали позиції та логістику ворога, захищали наші кордони та міста. Я вдячний всім тим, хто зараз у бойових діях! Дякую всім, чиє життя рятує життя України!

Сьогодні хочу віддати особливу шану хоробрості, силі та незламності воїнів, які воюють на Донбасі. Це одна з найскладніших битв. Болюче і складно. 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр», 77-а окрема аеромобільна бригада, 56-а окрема мотопіхотна бригада та 5-й окремий десантно-штурмовий полк Наші Нацгвардії і прикордонники теж там. 3-тя бригада оперативного призначення Національної гвардії. Донецький, Луганський, Краматорськ прикордонники та консолідовані підрозділи "Дозор", "Волинь", "Чернігів". Дякую, хлопці! Дякую всім воїнам, гвардійцям та прикордонникам, які боронять нашу країну на Бахмутському, Вугледарському, Авдіївському, Сіверському, Сватове, Лиманському та Запорізькому напрямках.

Також вдячна кожному волонтеру, який допомагає нашим хлопцям зберегти стійкість! Я вдячний всім нашим медикам та медсестрам, які рятують життя та здоров'я наших бійців!

Ми витримаємо, виженемо окупантів та притягнемо до відповідальності. Україна вийде переможною!

Слава Україні!