Звернення президента України Володимира Зеленського

Дата: 08.03.2023 14:18

Сьогодні в бою загинув Дмитро Коцюбайло, "Да Вінчі", Герой України, доброволець, людина-символ, людина мужності. Боєць 67 окремої механізованої бригади, командир батальйону. Загинув у бою під Бахмутом, у бою за Україну.

З 2014 року захищає нашу незалежність і гідність нашого народу. Один з наймолодших героїв України. Один з тих, чия особиста історія, характер та мужність назавжди стали історією, характером та мужністю України.

Вже більше дев'яти років українські герої борються за майбутнє України у запеклих боях за країну. Мир та відносна безпека в тилових містах - їхній подвиг. Наша впевненість у перемозі України - це їх стійкість та сила.

Україна завжди пам'ятатиме своїх героїв. Наша пам'ять про них витримає, а ворог, що прийшов в Україну, згине.

67 бригада, воїни, слава вашій хоробрості! Всім українцям, які воюють за Бахмут, слава вашому героїзму!

Я вдячний всім воїнам, чия стійкість і наполегливість знищують армію окупанта на Донбасі! Вічна пам'ять всім тим, хто віддав своє життя за Україну!