Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 09.03.2023 06:27

Хочу подякувати всім, хто цими днями тримав українські прапори на площах та вулицях Грузії. Хочу висловити подяку за наш державний гімн, який прозвучав в Тбілісі. Це повага до України і я хочу висловити щиру повагу до Грузії.

Немає такого українця, який б не побажав успіху нашій дружній Грузії. Демократичний успіх. Європейський успіх.

Ми хочемо бути в Європейському Союзі і ми там будемо. Ми хочемо, щоб Грузія була в Європейському Союзі, і я впевнений, що вона там буде. Ми хочемо, щоб Молдова була в Європейському Союзі, і я впевнений, що вона там буде. Всі вільні нації Європи заслуговують на це.

Слава всім тим, хто зараз бореться за Україну! Слава всім тим, хто бореться за своїх братів по зброї!

Слава Україні!