Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 10.03.2023 22:14

Щойно завершилася нарада штабу Верховного Головнокомандувача. Головнокомандувач, командувачі оперативних груп прозвітували про ситуацію на передовій, загалом в обороні держави. Схід і південь, кордон. Бахмут і наші можливості там зміцнюватися. Наші відповіді на теракти. Захист Херсона та громад Дніпропетровської області. Чернігівська область, Сумська область. Наші потреби в боєприпасі та постачання.

Сьогодні хочу звернути особливу увагу на наших воїнів, які боронять Україну на Донеччині. Щодня дають поважні причини для вдячності, дають хороші результати для України. Морські піхоти 35-ї та 36-ї окремої бригад морської піхоти, 55-ї окремої артилерійської бригади, десантники 79 Дякую, солдати! І окремо хочу подякувати сьогодні бійцям підрозділу ОБОРОНА розвідки Шаман - за Бахмут, за їхню посильну участь в обороні міста.

Українці сильні, коли піклуються один про одного. Українці вільні, коли захищаються.

Слава нашим прекрасним людям!

В пам'ять про наших воїнів, які віддали своє життя за нашу країну!

Слава Україні!