Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 16.03.2023 11:07

Сьогодні був плідний міжнародний день для нашої країни, для нашої оборони.

Ще одна зустріч у форматі Рамштайн відбулась, вже десята. Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба - все це йшлося. Рішення є. Це особливо важливо зараз, коли ми відчуваємо, що російська агресія наближається до точки, де вона може розірватися.

Немає жодного терориста, який міг би розширити свій потенціал у протистоянні вільному світу. Росія не виключення. Ми повинні постійно посилювати тиск заради терору. Тиск в нашу оборону, в санкціях проти Росії, в знищенні способу обходу санкцій РФ та її компанії, в політичному та правовому тиску.

Чим більше ми на них тиску, тим швидше ми будемо рухатися до відновлення нашої територіальної цілісності та міжнародного правопорядку. Ми робимо все, щоб наші партнери це відчули. Ця необхідність продовжувати тиск. Крок за кроком. Без перестанку.

Окупанта має бути знищено.

Дякую всім, хто робить це можливим! Слава всім і кожній, хто зараз в бою! Слава всім хто допомагає!

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fzelenskiy.official%2Fvideos%2F222968673539153%2F&show_text=false&width=560&t=0" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>