Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 18.03.2023 15:17

Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Путіна.

Історичне рішення, з якого почнеться історична відповідальність.

Глава держави-терориста та ще один російський чиновник офіційно стали підозрюваними у військовому злочині. Депортація українських дітей – незаконне перекидання тисяч наших дітей на територію держави-терориста.

Неможливо було б вчинити таку злочинну операцію без наказу вищого керівника держави-терориста. Розділення дітей від їх сімей, позбавлення можливості зв'язатися з рідними, ховання дітей на території Росії, кидання їх у віддалені регіони – все це очевидна державна політика Росії, державні рішення та державне зло. Що починається саме з вищого чиновника цієї держави.

Я вдячний команді Прокурора Каріма Хана та Міжнародному кримінальному Суду, всім у світі, хто допомагає нам у боротьбі за справедливість. Я вдячний за доброчесність і готовність дійсно притягнути до відповідальності тих, хто винен.

Слава всім хто зараз бореться за Україну! Слава всім, хто допомагає нам захищати наш народ!