Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 19.03.2023 15:29

З'явилися нові санкції РНБО. Понад 400 фізичних осіб та компаній. Більшість з них - росіяни. Це оборонна промисловість держави-терориста. Але це також особи Ірану та Сирії, ті, хто допомагає терору.

Ми глибоко вивчаємо кожен наш санкційний крок. Українські санкції є частиною глобального тиску на Росію. Всі, хто виробляє зброю для терору проти України, хто допомагає Росії розбулювати агресію, зокрема постачаючи дронів Shahed, і хто підтримує знищення Росією міжнародного права, можуть бути лише маргіналами для світу.

Є лише одна тема, яка руйнує життя: це Росія. Є лише один спосіб захистити життя: необхідно вигнати російську армію з української землі. І ми це зробимо.

Слава всім нашим воїнам, які зараз в бою! Слава всім хто допомагає! Дякую всім, хто тренує наших воїнів, хто лікує поранення, хто волонтерить, і хто підтримує бойовий дух українців!

Слава Україні!