Привітання начальника Часовоярської міської військової адміністрації Сергія Чаус з нагоди Дня Служби безпеки України

Дата: 25.03.2023 10:01

Шановні співробітники Служби безпеки України!

Вітаю усі підрозділи оновленої бойової Служби безпеки України. Дякую за ваш внесок у майбутнє нашої держави. Дякуємо за все, що ви вже зробили та продовжуєте робити для нашої перемоги. За те, про що ми знаємо, і за те, про що дізнаємося після того, як остаточно виженемо oкупaнтiв. Вічна пам’ять та шана тим людям з ваших лав, які віддали найцінніше під час виконання своїх професійних та громадянських обов’язків.

Ми високо цінуємо ваш професіоналізм, вагомий внесок у справу забезпечення інформаційно-інтелектуальної підтримки державних рішень, утвердження авторитету Закону, уміння бути на висоті вимог та викликів часу.

Нехай і надалі турбота про інтереси держави, її людей надихають вас у справі служіння рідному народові.

Висловлюю подяку всім працівникам Служби безпеки за небезпечну і важку працю в інтересах держави та народу! Міцного вам здоров’я і довголіття, а також подальших професійних успіхів, адже від цього залежать життя та безпека кожного громадянина України!

У цей святковий день  від щирого серця бажаю вам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, невичерпної енергії і сил.

З повагою,

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус